Sevgili gelinimiz Bahar’ın bizim için yazdıklarını paylaşmadan duramazdık tabii ki…

Yoğun düğün koşuşturmaları içerisinde, belki bize farklı konularda fikir verir düşüncesiyle düğün fuarına bile gitmiştik eşimle :)

Fuar boyunca ilgili olan olmayan o kadar çok konuda broşür toplamıştık ki, sonrasında neyin ne olduğunu bile hatırlayamaz bir halde tekrar fotoğraf araştırmalarına başladığımız tam da o gün Emre Bey’ in hatırlatma maili geldi.

Hatta kendisi ile yaptığımız yazışmadan bir örnek cümle de şu şekildedir;

“16 Mar 2015 16:15 tarihinde “Düğünografi” yazdı:

Merhaba Bahar hanım,

Ocak ayındaki EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI’ndaki standımızı ziyaretinize istinaden kendimizi ve çalışmalarımızı hatırlatmak istedik.

17 Mart 2015 12:14 tarihinde bahar turgut  yazdı:

Merhabalar Emre Bey,
Fuar sonrasi biz de fotograf isini biraz askiya almistik,tam da bugün tekrar arastirmalara basliyordum ki mailiniz geldi :) “

Ee bu kadarı da tesadüf olamaz herhalde deyip, eşinin ve kendisinin fuardaki sıcak ve samimi tavırlarını da göz önüne alarak “Düğünografi” ile çalışmaya karar verdik. Zaten iş yerimize çok yakın olan ofisinde de sohbet tadında (hatta eşime terapi gibi gelmişti, o ana kadar diğer tüm konularda damat olmanın yaşattığı zorlukları bir bir anlatmıştı Emre Bey’ e) yaptığımız kısa görüşmeden sonra tarih ve mekanı belirleyip Whatsapp grubunda biz de yerimizi almıştık :)

Çekim gününe kadar ben sürekli tarih değiştirsem de sonunda düğüne 3 gün kala Arboretum’ da çok keyifli ve doğal bir çekim gerçekleştirdik. Kendisi o gün erkenden gidip, Arboretum’ da daha önce hiç çekim yapılmamış yerleri çoktan keşfetmiş ve bizimle fotoğrafları paylaşmıştı bile. Daha yoldayken heyecanlanmaya başlamıştık. Mekanın biraz uzak oluşu ve eşim ile kuzeninin telaşla benzini almayı unutması sebebi ile yolda biraz gerildik (hatta neredeyse son damlasına kadar benzini kullanmıştık) ancak Emre Bey’le karşılaşınca bu gerginliğimiz de geçti ve neyse ki fotoğraflara yansımadı bu durum :)

Fotoğraflar çekildi, kına yakıldı ki Emre Bey söz verdiği gibi o gün de yanımızdaydı, düğün oldu ve tüm telaşlar bitti derken fotoğraf seçimi zamanı geldi. Bu süreçte biraz beklettik kendisini, hem hangi fotoğrafı seçeceğimize karar veremediğimizden, hem de bir süre yorgunluk atmak istememizden kaynaklandı aslında bu gecikme. Ama sonuç olarak şahane bir albümümüz oldu, siz de böyle güzel anılar biriktirmek ve güzel bir arkadaşlığa da sahip olmak istiyorsanız hiç kuşkusuz Düğünografi ile çalışabilirsiniz :)

Herkese şimdiden mutluluklar ve kucak dolusu sevgiler :)

Her anın tadını çıkarmayı unutmayın.

Not: Arboretumu seçerseniz mutlaka deponuz dolu olsun :)