ATATÜRK ARBORETUMU DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

dugun-fotografcisi-edamehmet01

düğün fotoğrafçısı arboretum

 düğün fotoğrafçısı atatürk arboretumu (2)

     Düğün Fotoğrafçısı olarak, elimden geldiğince, çekim yaptığım mekânları çeşitlendirmeye çalışırım. Aynı yerde çok fazla çekim yapmamaya çalışırım ki, çiftlerimin fotoğrafları birbirini tekrar edip duran tekdüze çalışmalardan ibaret kalmasın.

 arboretum

 

 

     düğün fotoğrafçısı atatürk arboretumu

     Bu sene kullanmaya başladığım ve en çok keyif almakta olduğum mekanların başında ise sanırım Atatürk Arboretumu gelmekte. Piknik, yeme-içme, mangal v.s. gibi insanımızın zihninde oluşan yeşil alan keyfini sunmadığı için, sessiz sakin ve bakımlı bir yerde çalışma olanağı bulabiliyor.

 

dugun-fotografcisi-edamehmet11

   

     2 göl, ağaç çeşitleri, bakımlı yollar ve çeşmeler… Düğün fotoğrafı için yeterince iyi bir mekan haliyle burası.

 

     Genellikle, olağan ve alışılmış düğün fotoğrafçılığının elimizden geldiğince dışına çıkmaya çalışıyoruz. Atatürk Arboretumu bu açıdan da gayet kullanışlı bir yer. Gölde durgun bir su varsa ve istediğimiz ışığı da yakalamış isek, gayet güzel yansıma fotoğrafları elde edebiliriz.

 156005_442301649243354_2917742986307071134_n

     Düğün Fotoğrafı için, Atatürk Arboretumu tarafından, makbuz karşılığında, 295TL ücret tahsil ediliyor. Ücret karşılığında fotoğraf ekibi de dahil olmak üzre toplamda 6 kişinin girişine izin veriliyor. Ancak zaten giriş ücretleri düşük olduğundan yanınızda gelecek arkadaşınız için de sadece 10TL ücret ödemek yeterli olacaktır.

 

     Yol tarifi de verecek olursak, Bahçeköy’den Belgrad Ormanı istikametine giderken önünüze gelen ilk ışıklardan sola döndüğünüzde, 2-3 dakika kadar sonra Atatürk Arboretumu giriş kapısını görebilirsiniz. Hemen girişte yer alan otoparkta yer yoksa hiç canınızı sıkmayın giriş kapısının tam karşısından ormana girerseniz burada da ikinci ücretsiz otopark sizi karşılayacaktır.

 

     Atatürk Arboretumu’nda düğün fotoğraflarınızı çekmemizi isterseniz, [email protected] yahut iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.