Özellikle Avrupa yakasında oturanlar ya da Avrupa yakasında düğün yapacaklar için düğün fotoğraf çekimi denilince ilk akıllara gelen adreslerden biri Belgrad ormanı oluyor. Yılın her günü özel ve farklı dokusu ve görüntüleri ile harika pozların ortaya çıkmasını sağlayan bu ormanda, gelin ve damatlar rahatlıkla düğün pozları için çekimlerini yapabiliyor ve ortaya harika karelerin çıkmasını sağlıyorlar.

Belgrat ormanı harika yeşil doğası ile beyaz gelinliğe ve siyah damatlığa en çok yakışacak mekanlardan biridir. Üstelik düğün fotoğrafı çekimi için ücretsiz olarak çekim yapabileceğiniz yerlerin başında geliyor. Sonbaharda yerlere düşen yaprakların içinde çekilecek fotoların harikalığı ve yine yaz ayının ortasında bile yemyeşil ağaçların dokusu ile ortaya çıkan düğün pozlarının doğallığı sizlere bir ömür o ani ilk gün ki gibi hatırlatmaya devam ediyor olacak.

Düğün fotoğrafçılığında elbette profesyonel ekipmanların ve fotoğrafları çeken sanatçının işine hakim olması çok önemlidir ama çekilecek olan arka fon da harika pozların ortaya çıkmasına vesile olacaktır. Uzun yürüyüş parkurlarında yapılacak düğün fotoğraf çekimleri ya da çimenlerin üzerine uzanmış ve bir birine hayranlık ile bakan gelin damat fotoğrafları, düğün albümünüzü en güzel şekilde süslüyor olacak ve ortaya en güzel hatıraların kalacağı bolca dolu anı bırakıyor olacak.

Sizlerde eğer doğal bir ortamda düğün fotoğraflarınızın çekilmesini istiyorsanız, Belgrat Ormanı tercihini ele alarak kararınızı verebilirsiniz. En doğal, en içten, en süslü fotoğraflarınız burada olacak ve sizler ekstra bir para vermeden doğanın içinde dış çekim fotoğraflarınızın en güzel kareler ile ortaya çıkmasını sağlamış olacaksınız.

Önemli olan bir diğer konu ise olabildiğince doğal olmanız olacak. Sizler ne kadar doğal olursanız, doğal ortamda çekilen pozlarınız ile o kadar gerçekçiliği yaklarsınız. Fotoğraf sanatçınıza güvenerek ve kendinizi onların yönlendirmelerine bırakarak en doğal halleriniz ile en güzel karelerin ortaya çıkmasını sağlayın. Dış mekan fotoğraf çekim mekanlarının başında gelecek olan Belgrat Ormanı yılın her günü sizleri aynı güzelliği ile bekliyor olacak.

Belgrat Ormanı Düğün fotoğrafı örnekleri aşağıdadır;