Anadolu yakasında oturanlar genelde dış çekim düğün fotoğrafı mekanları için hep kısıtlı bir alandan bahsederler ama oysa ki Fenerbahçe Parkı’nın hem yeşil alan içermesi hem de deniz manzarası imkanı ile düğün fotoğrafı çekilebilecek en güzel mekanlardan biri olduğu en başta bilinmesi gerekenlerden biridir. Anadolu yakasında kolayca ulaşabilecek bir bölgede olduğu için, doğru zamanlama ile bu bölgede hem yemyeşil bir ağaç altında harika bir düğün pozu verebileceğiniz gibi, denize sıfır noktalarında ise arkanıza harika bir manzara alarak da anılarınızı sabitleyebilirsiniz.

Fenerbahçe parkı düğün fotoğrafı çekimi için özellikle hafta sonları oldukça yoğun zamanlar yaşıyor. Birçok noktada gelin ve damat görmek mümkün olabilir. En güzel köşeler hiç bozulmadan fotoğraf karelerine imza atıyor ve sonrasında ise gördüğünüzde hayran kalacağınız anılar karşınıza çıkıyor olacak.

Cesaretli misiniz?

Eğer cesaretiniz var ise, denize sıfır olan kısımlarda bulunan kayalıklarda bile harika pozlar çektirebilirsiniz. Gelinler hiç bir zaman yanlarında babet ayakkabı modellerini bulundurmayı unutmamalı. Özellikle zor noktalarda topuklu ayakkabı ile çekim zor olabileceği için bu düz ayakkabılar büyük kurtarıcı olacak ve en cesur ya da en özel fotoğraf anılarının çekilmesini sağlamış olacaklardır.  Beraber oturduğunuz bir kayalıkta denize bakarken çekilecek bir pozunuz, fotoğrafın doğallığında sizlere neler anlatacak neler. Özellikle her geçen yıl daha da anlam bulacak olan bu düğün fotoğraf albümünüzde ne kadar içten ve sıcak resimleriniz olursa, o anın heyecanını her seferinde tekrar yaşamaya başlıyor olacaksınız. Dolayısı ile de olabildiğince rahat olun ve kendinizi fotoğraf sanatçınıza bırakarak en güzel Fenerbahçe parkının birçok kısmında ortaya çıkacak resimler için pozlarınızı ve doğal harekelerinizi yapmaya koyulun. Profesyonel bir ekip ile çekilecek olan resimler, sizleri doğal, samimi ve mutlu karelerin ortaya çıkacağı resimlere olanak sağlıyor olacak.

Fenerbahçe parkının önceden keşfedilmesi ve fotoğrafların hangi karelerde çekileceğinin saplanması ise düğün günü fotoğraf çekimi çok daha eğlenceli ve keyifli hale getirecektir. Özellikle zaman kısıtlaması olanlar için mutlaka önceliklerin arasında olmasına dikkat edilmelidir.

Fenerbahçe Parkı düğün fotoğrafı için çekim ücreti yoktur.

Fenerbahçe Parkı hakkında bilgi:

Fenerbahçe parkı İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. Park Denize sıfır küçük bir adadır. Park Fenerbahçe burnuna bir köprü ile bağlanmaktadır. Fenerbahçe Parkı’nda 5 adet kafe bulunmaktadır,

Fenerbahçe Parkına nasıl ulaşılır ? 

Fenerbahçe Parkın’na araçlarında geçebildiği bir köprü vasıtasıyla ulaşılmaktadır. Toplu taşıma araçlarından FB1-FB2 numaralı Halk Otobüsleri sefer yapmaktadır. Araçsız ulaşım için Moda üzerinden yürüyerek kolay bir şekilde parka ulaşabilirsiniz.

Aşağıda daha önce Fenerbahçe parkında çektiğimiz düğün ve nişan fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.