Ceren ile Alihan’ın hakkımızda yazdıklarını aşağıdaki metin vasıtasıyla okuyabilirsiniz.

 

Sevgili evlilik hazırlığı yapan heyecanlı ama sakin olması gereken çift ;

Bu yazıyı okumadan önce sizden ricam fotoğraflara tekrar bakıp, videomuzu seyretmeniz. Bunu yazarken biz tekrar bakıyoruz ve yüzümüzde yine bir kocaman gülümseme ile günü yaşıyoruz.
Sürekli dönüp bakmak isteyeceğiniz, insanların sizi arayarak ne kadar güzel olmuşsunuz v.b. seklinde yaptığı yorumları almak istediğiniz kanıtlanmış ve kayıtlanmış hatıralarınız olmasını istiyorsanız :)) kesinlikle doğru seçim Emre ve Düğünografi ekibi olacaktır.
Yaşadığımız güzel günün başından sonuna kadar bizimle birlikte olan, stres yönetimi oldukça başarılı :), durum kurtarıcı, rahatlatıcı, görünmez bir kadraj ile doğallığı, samimiyeti, dolu dolu anılarımızı en güzel şekli ile yakalayan ve yansıtan bu ekiple çalışmak çok keyifliydi.
Biz onlarla çalıştığımıza çok memnunuz , tüm ekibe özellikle Emre’ye çok ama çok teşekkürler.
Not: Fotoğraf çektirmeyi sevmeyen insanın içinden hiç bilinmeyen modellik arzularını ortaya çıkarıyor 😂😂
Ceren -Alihan

 

 

Bunlar da bizim yorumlarımız :)

Sevgili Ceren ile Alihan’ın düğün çekimleri, şimdiye kadar ki en uzun çekimimdi kesinlikle :)

Sabah kuaför hazırlıkları ile başlayan fotoğraf ve video çekimlerimiz, düğün sonrası after party ile sona erdi. Sitemizin “VİDEOLAR” sekmesinden de çiftimiz için hazırladığımız düğün filmini izleyebilirsiniz.

Beykoz Kundura Fabrikası’nın harika ortamında geçirdiğimiz uzun bir gün süresince çektiğimiz fotoğraflardan keyif almanız ümidiyle…