Sevgili İnci ve Barış’ın bizim için yazdıklarını aşağıda okuyabilirsiniz.

 

“Düğün hazırlıklarımıza başlarken ilk düşüncemiz; Düğün fotoğrafçısının en iyisini nasıl bulacağız olmuştu. Biz şu an Emre’nin sayesinde bu yazıyı büyük bir keyifle yazıyoruz.

Fotoğraflar, insanların hayatındaki en güzel günlerden biri olan düğün günlerine ait hatıralardır .Yıllarca eskimeyen ve o anki mutluluğu, kahkahaları,heyecanı tekrar tekrar yaşatan tek elde kalandır.Biz bunu çok iyi bildiğimiz için, en özel günümüzü ölümsüzleştirmek için uzun uğraşlar sonucunda Emre ile tanıştık. Yaptığı çekimlere baktıktan sonra en iyi seçimin Düğünografi olacağı kanısına vardık.
Aslında belki de bu işler şans işi.. Yoksa bir sürü insan arasından en pozitif en enerjik ve o günü kahkahalar eşliğinde tamamlayabilecek bir insanı bulmamıza asla imkan yoktu,çekime başladık ve ilk 5 dakika içinde bizim düğün stresimize dair hiç bir şey ortada kalmadı. Heyecan stres gitti kahkahalar muhabbetler yerini aldı :) herkes düğün çekiminde çok yorulacaksınız dediğinde bir çekincemiz olmuştu ama biz sadece gülmekten yorulduk galiba, büyük bir keyifle çekimi tamamladık:) Bizi tek yoran, düşündüren fotoğraf seçimlerimiz. Bu kadar harika karelerin içinden albüm oluşturmak için ne zorlandığımızı bir bilseniz :) :)
Düğün günü stresi içerisinde bizlere bu kadar güzel bir gün yaşatan, güzel hatıralar oluşturan Emre’ye emekleri ve enerjisi için ne kadar teşekkür etsek azdır. Düğün fotoğraflarına bakınca herkes bizim gibi bir mutluluk yaşamalı. DÜĞÜNOGRAFİ tarafımızdan şiddetle tavsiye edilir :)”