Sevgili Melike de böyle şeyler yazmış bizim için :)

 

 

“Evlililik kararından sonra normalde gülüp geçilecek konular bir anda kabusa dönüşmeye başlıyor. Özellikle de gelinler için. Saçım maşayı tutmazsa, ya merdivenlerden inerken düşersem, takma kirpiğim düşerse ne yaparım gibi türlü düşüncelerin arasında sanırım benim için en göz korkutucu olanı fotoğraf çekimleriydi.

Kalıplaşmış pozları gördükçe içim fazlasıyla sıkılmıştı. Uzunca bir araştırmadan sonra sonunda Emre’nin Düğünografisi’yle karşılaştık. Birçok yerle görüştüğümüz halde, Emre’yle oturup çekim detaylarını konuşmak ilaç gibi gelmişti. Çekimleri kendisiyle gerçekleştirmenin müşteri-fotoğrafçı ilişkisinden çok daha farklı olacağını sezinlemiştik. Gerçekten öyle de oldu. Düğünün öncesinde hemen hemen her gün duygu durumumuzu kontrol eden, beğenebileceğimiz pozları bizimle paylaşan Emre, bir fotoğrafçıdan çok arkadaş oldu bize.

Çekimler ise düğün gününe dair hatırladığım en keyifli saatlerdendi. Çok fazla poz verdiğimi hatırlamıyorum zira, biz Orkun’la dans edip, sohbet ederken kendisi en sevdiğimiz pozlarımızı yakalamıştı. Gelinliğimin askısını düzeltirken yakaladığı poz ise benim ve kendisinin en çok kullandığı karelerden sanırım 3 saatin sonunda bitmek üzere olan enerjimizle Emre’nin çabaları sayesinde son anda attığımız kahkahalar, her gördüğümde beni tebessüm ettiren pozların ortaya çıkmasını sağladı. Geçirdiğim güzel vakit ve düğün stresimin çokça azalmasının yanı sıra elbette herkese gururla gösterebildiğim muhteşem bir albümüm var şimdi. Hiç yorulmadan çabalayan ekibini, pozitif enerjisini, istekliliğini ve samimiyetini düşündükçe iyi ki Emre’yle tanışmışız diyorum. Fotoğrafçımız olmasının yanısıra arkadaşımız olduğu için kendisine tekrar teşekkür ediyorum.”