Meryem’in bizim için yazdıklarını aşağıda okuyabilirsiniz.

 

“Düğün gününe kadar koşuşturup hiç bir şekilde prüz çıkmaması için Gelin ve Damat aylarca koşuştururlar. Bu koşuşturmadan geriye sadece fotoğraflar kalır o güne dair hatırlanacak, her fotoğrafın bir hatırası her bakışın bir anlamı vardır. Emre bizim için o günü hem unutulmaz hem de çok eğlenceli bir hale getirdi, düğün saatine kadar düğünde bile bu kadar eğlenemeyiz dediğimiz anlar oldu.

Kuaförde istediğim saç modeli olmuyorken ve ben kuaförümle kavga halindeyken çıkıp geldi ve bir anda tüm stres ve kuaföre olan kızgınlığım geçti yaptığı yorumlar ve pozitif enerjisiyle.

Fotoğraf çekileceğimiz mekana geldiğimizde bizim göremediğimiz ve cennet gibi olan kareleri görmemizi sağladı, hiç düşünmemiştim bu kadar güzel olduğunu gelinciklerle gelinin. Ben hiç bir zaman fotojenik olamamışımdır ve poz vermekten hep kaçardım o güne kadar, eşim de aynı şeyi söylerdi hep fakat çekim esnasında ikimiz de bunu yıllardır yapıyormuş gibi hissettik. Her zaman bu pozları nasıl veriyorlar diye düşünürdüm ve bunun fotoğrafı çekenin becerisi olduğunu anladım ve fotoğrafları görünce inanamadım. Tüm kareler inanılmazdı bizim için, hangisini seçeceğimize günlerce karar veremedik.

Düğün albümleri her zaman uzak durduğum bir konuydu ve hiç beğendiğim bir albüm olacağını düşünmemiştim. Emre tam da istediğim gibi super bir albüm hazırladı, ne istediğimizi çok iyi anladı ve müthiş bir albümümüz oldu. Asıl sürprizi ise gün boyunca yaptığı video çekimleri çok güzel bir müzikle film haline getirip göndermesi oldu.

 

Sanatçının bakış açısı her şeyi değiştirebiliyormuş ve bir defa daha anladım ki işini severek yapınca her şey çok daha güzel oluyor. Teşekkürler Emre, her zaman o günü gülerek hatırlayacağım…”