Sevgili gelinimiz Nihan’ın bizim için yazdıklarını aşağıda okuyabilirsiniz :)

 

“Çok sevdiğim bir dostum sayesinde tanıştık Düğünografi ile. Hemen oluşturulan bir whatsapp grubu ve çekim gününe kadar sorulan hal hatırlar sayesinde fotoğraf çekimine günler öncesinden hazır hale gelmiştik.
Tüm gelinler bilir ki fotoğraf çekimi düğünün en onemli kısmıdır. Bu fotoğraflar; eş, dost, akrabaya belki de ileride doğacak çocuklarımiza hatıra birakilabilecek yegane mirastır. Ve fotojenik olmayanlar icinse bir kabustur.  Ancak öyle güzel 2 fotoğraf çekimi gerceklestirdik ki.. Korkulan gibi olmadi aksine eğlenceli bir geziye dönüştü sanki.
Düğün gununde Hidiv Kasrı’ndaki cekimimiz 1 saat sürdü. Kasrin tüm güzel çiçekleri ve derinliği (bu sözcük Emre Bey’den alıntıdır :) ) olan mekanları ile bulustuk. Düğün gününde stres yaşamamak adına çok verimli bir çekim oldu.
3 gün sonra ise Büyükada diğer çekimimizi yaptık. Zaten doğal güzellik açısından mükemmel olan Büyükada bu zevkli çekimlerle gözümuze daha güzel göründü. Önceden fark etmediğimiz ayrıntıları fark ettik. Güldük, eğlendik, dondurma yerken fotoğraf çekildik :) Adanın renkli caddeleri arasında gezerken eski, terkedilmiş bir ev bulduk. Fotoğraflarımızın çoğunu bu eski evde çekti Emre Bey. Daha önceden planlamadigimiz icin tüm fotoğraflarımız doğal ve sevimli oldu, o korkulan stüdyo çekimlerine benzemedi. Becerikli fotografcimiz o kadar güzel yerler keşfetti ki eşimle mekanlara hayran kaldık. Günün sonunda çok güzel sonuçlar alacağımızı bilmenin vermiş olduğu rahatlıkla derin bir nefes aldık. Oturduk deniz kenarına yemeğimizi yedik ve günü noktaladık. Bu güzel günü ömrümüz boyunca unutamayacağız.
Eeee tabi sıra album yapmaya geldi. Fotoğrafları seçerken oldukça zorlandık. Ama sonunda albümümüz de çok güzel olmuştu işte.
Böyle güzel, eğlenceli ve dört dörtlük bir fotoğraf çekimi deneyimini herkesin yaşamasını isteriz. Bu nedenle Düğünografi’yi seçmelisiniz :)
Son olarak, Emre Bey;
Sakın değişmeyin. Hep böyle içten, eğlenceli, işini sanata dönüştürmeye devam eden biri olarak kalın. Sizinle tanıştığımıza çok memnunuz.”