Kadıköy’e bağlı olan Özgürlük parkı ücretsiz düğün fotoğraf çekimi yapılacak mekanların başında geliyor. Hem çiçekler ile süslenmesi hem de doğanın en güzel karelerinin yer aldığı bu parkta özellikle hafta sonları çok sayıda gelin ve damat görebilirsiniz. Anadolu yakasının dış mekan fotoğraf çekim alanlarının başında olmasının sebebi ise oldukça merkezi bir konumda olması oluyor.  Dolayısı ile sizlerde Anadolu yakası dış çekim mekanı arıyorsanız mutlaka Özgürlük Parkını değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Özgürlük parkında birbirinden güzel ve özel pozları fotoğraf sanatçınız tarafından karelenecek ve hayatınızın en unutulmaz anıları olarak en güzel albümün içinde sizlere teslim ediliyor olacak. Açtığınız her karenin doğallığı ve harika arka fonu sayesinde anıların en güzeline ulaşmış olacaksınız. Dolayısı ile de sizlerde mekan arayışlarınızın içine mutlak Özgürlük parkını koyunuz ve burada rahatlıkla çekim yapacağınızın farkına varınız.

Ortalama iki saat ile 4 saat arası sürecek olan dış çekim  düğün fotoğrafı çalışmalarında olabildiğince rahat olmalısınız. Deneyimli dış çeken fotoğraf sanatçınız sayesinde en iyi kareleri yakalayacak ve Özgürlük parkının en güzel mekanlarında ve noktalarında fotoğraflanmaya hak kazanıyor olacaksınız. Olabildiğince sade ve anlamlı resimler ile sizler bir ömür o anın büyüsünü hissediyor olacaksınız. Yapmanız gereken sadece aşk ile bir birine bakmak olacak ve yönergeleri taklip ederek harika karelerin çıkmasına vesile olacaksınız.

Doğallık

Unutmayın ki dış çekim fotoğraflarında en öncelikli unsur doğallık olacaktır. Sizler doğal ve aşk dolu olduğunuz sürede arka fon arkanızda sönük kalacaktır. Özgürlük Parkı yılın her günü ve her mevsimsel koşullarda sizleri ağırlamayı bekliyor. Özellikle oldukça geniş bir alan sahip olan bu parkta bunalmadan ve insanların sizleri rahatsız etmesine neden olmadan en güzel fotoğraf çekimleri yapılabilecek. Sizlerde hem rahat edeceğiniz, hem ücretsiz bir düğün fotoğraf çekimi için mekan arıyorsanız bizce Özgürlük parkı sizleri fazlası ile mutlu edecek. Çok daha fazlası için ve detayları görüşmek için bizler ile iletişime geçebilir ve ön görüşme sonrası her detay incelenerek ve konuşularak tüm ayrıntılar netliğe kavuşabilir. Sonrasında ise size kalan gülen bir yüz ve mutluluk ile pozlarınızı vermek olacaktır.

Özgürlük Parkında Çekişmiş Düğün Fotoğraflarımızdan örnekler aşağıdadır;