Anadolu yakası dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için ilk akla gelen mekanlardan biri olan Göztepe Parkı özellikle hafta sonları gelin ve damat adaylarının ilk adresi oluyor. Anadolu yakasında nerede fotoğraf çekimi yapılabilir diye baktığımızda birçok çiftin önerdiğini ve ortaya harika karelerin çıktığını görebilirsiniz. Harika yeşil örtüsü ile ve peyzajları ile tam bir dış çekim mekanı olarak bilinen Göztepe Parkı ulaşım rahatlığı sebebi ile de tercih ediliyor olacak.

Göztepe Parkı dış mekanlarında çekim yapabilmek için herhangi bir ekstra ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. İstediğiniz kareleri en doğal şekilde çekecek olan ekibimiz ile sizlerden istediğimiz tek ortak nokta doğal ve mutlu olmanız olacak. Sizler o anın stresi ile değil, aşkınız ile objektiflere baktığınızda en güzel kareleri vermiş olacak ve resimleri elinize aldığınız anda bile onu hemen hissedebiliyor olacaksınız.

Düğün fotoğraf çekiminin en büyük nedeni geleceğe harka bir anı ve hatıra bırakabilmektir. Bu sebeple aşk kokan ve sizi en iyi şekilde anlatacak resimler ile dolu olan bir düğün albümünü kim istemez ki? Dış mekan düğün fotoğraf çekimi için sizlere gerekli olan profesyonel ve bir fotoğraf sanatçısı ve hiç bitmeyecek olan enerjiniz ve aşkınız olacaktır. Geriye zaten Göztepe Parkı’nın o harika ortamı ile en güzel resimlerin buluşması olacak. Yıllar sonra bile baktığınızda ne kadar aşk dolu baktığınızı görebilir ve ona tekrardan dönerek yaşamaya başlayabilirsiniz.

Sizlerde Anadolu yakası düğün dış mekan fotoğraf çekimi için mekanda henüz karar veremediyseniz Göztepe Parkı’nı incelemenizi öneririz. Yapılacak ön keşifler ile en güzel karelerin ortaya çıkması kaçınılmaz olacak. Ortalama 2 ile 3 saat arası bir süreç yetecek bu sure içinde çekilebilecek kadar yüksek sayıda pozlamalar yapılarak en güzelin seçilmesi işlemi de sonrasında sizlere bırakılacaktır.

Muhtemelen göreceğiniz her poza bayılacak ve albümde yer almasını isteyeceksiniz ama yüzler fotoğrafın maalesef albümde yer alması imkansız olacak. Bu sebeple biraz zor olsa da eleme yaparak güzel bir düğün albümü oluşturacak ve düğün dış çekim fotoğraflarınızı en güzel sunum ile teslim alıyor olacaksınız.

Park Hakkında Bilgi :

Göztepe 60. Yıl Parkı İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Park girişi ücretsizdir.

Parka dikilen bitkilerle (ağaç, ağaççık, çalı, lale, mevsimlik çiçek) yer yer temalar oluşturulmuş olup (semazenler, kelebek, papatya, …vs.) parkta bulunan diğer öğeler ve aktivite alanları ile birlikte düşünüldüğünde görsel bir şölen oluşturulması amaçlanmıştır.Toplamda yaklaşık; 1842 adet ve 30 tür ağaç, 70.700 adet (50.000 adet şimşir) 53 tür çalı, 1.253.557 adet mevsimlik çiçek, 2.177.000 adet soğanlı bitki, 16 adet sarmaşık bitki, 31.115 adet yerörtücü kullanılmıştır.