Heybeliada düğün fotoğrafı çekimi için son zamanlarda talep görmeye başlayan adalardan yalnızca biri. Özellikle aşk dolu fotoğraflar çektirmek ve birazda radikal pozlara imza atmak istiyorsanız Heybeli ada dış çekim mekanı olarak biçilmiş kaftan olacaktır. Özellikle düğün günü haricinde çektireceğiniz fotoğraflarınızda çok daha fazla çılgınlık yapabilir ve denizin içine girerek birbirinden romantik pozlar dahi verebilirsiniz. Sizler için çılgınlığın romantizmin kapısını zorlayacak ve sonrasında en güzel resimlerin sunulmasını sağlıyor olacağız.

Heybeliada romantizm kokan sokakları ve sahilleri ile dış mekan fotoğraf çekimi için oldukça müsait. Birçok nişanlı çift ve düğün fotoğrafları için artık yoğun olarak tercih edilmeye başlanıyor. Bunun yanı sıra bahsettiğimiz gibi düğün günü haricinde de fotoğraf çekimi yaptırmak isteyenler için çok daha rahat bir düğün albüm fotoğraf çalışması da yapılabilir.

Genel anlamda ortalama 2 ile 3 saat arasında süren dış çekim fotoğraf çekimlerinde olabildiğince doğal olmalısınız. Sizler ne kadar rahat olursanız o denli güzel bir iş ortaya çıkacak ve anılarınız her daim bu resimler ile canlı kalacaktır.

Sizlerde önerilen düğün dış çekim mekanları arıyorsanız Heybeliada tercihini düşünebilir ve bizce tercih etmeniz gereken adreslerden biri olarak ilk sıraya alabilirsiniz. Öncesinden yapacağınız randevu ile sizler için o gün o saate orada olunacak ve en güzel düğün fotoğraf çekimleri yapılacaktır. Güzel anılar biriktirmek ve bunları çocuklarınıza bile bırakmak isterseniz o halde gelin damat fotoğraf çekimlerini en güveneceğiniz isim ile çalışarak gerçekleştirebilir ve bir ömür saklayabilirsiniz.

Olabildiğince fazla poz çekip sizlere en güzellerini sunabilmek ekibimizin önceliği olacak elbette. Sizler aşkınızın resimlerden bile okunduğuna şahit olacak ve resim tercihlerinizi yaparken oldukça zorlanıyor olacaksınız. Heybeliada fotoğraf çekimi için özellikle gün batımları da tercih edilerek en güzel manzara yakalanabilir. Kısaca sizler bizlere güvenin ve ortaya en güzel karelerin çıkmasını sağlamış olun.

Heybeliada’ya , İstanbul şehir hatları, Deniz otobüsleri, Mavi Marmara, Prens Tur, Dentur, Turyol firmaları düzenli olarak sefer düzenlemektedir. Bostancı’dan kalkan seferler yaklaşık 25 dakika sürmektedir. Kabataş’tan kalkan seferler ise 1 saat 10 dakikayı bulmaktadır.

Aşağıdaki resimlerde Heybeliada’da çekilmiş düğün fotoğraflarını bulabilirsiniz.