Yeşil doğa dokusunun bol bol bulunduğu ve bölgede birçok düğün mekanlarının artması ile ve özellikle kır düğünlerinin mekanları olması nedeni ile dış çekim düğün fotoğraflarınızı da bu bölgede rahatlıkla yaptırabilirsiniz. İsterseniz Kemerburgaz dolaylarında bulunan yeşil alanlarda ve ormanlık alanlarında harika resimler ile bu anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Birçok gelin ve damat adayı özellikle kır düğünü yapmak istediğinde fotoğraf çekimlerinin de bu mekanda olmasını talep edebiliyorlar. Hem mekan sıkıntısı yaşanmıyor hem de süslenmiş ve dekor olarak fark yaratılan bir mekanda harika doğal ve özenli pozlar ortaya çıkmış oluyor.

Özellikle zaman kısıtlaması olanlar için, düğün mekanında fotoğraf çekimi ilk düşünülecek ayrıntılardan biridir. Mor çiçekler ile süslenmiş bir yolda el ele verdiğiniz bir pozdan ve birbirine attığınız sıcak bir bakıştan daha doğal ve özel bir poz olabilir mi?

Kemerburgaz özellikle Avrupa yakasında düğün yapacaklar için fotoğraf çekimine daha uygun olacaktır. Birçok merkezi konuma ve özellikle Anadolu yakasına uzak olduğu için bu bölgeyi tercih edenlerin seçimlerini bu yönde yapması daha önemli olacaktır. fotoğraf çekimi için acele etmeden, sıkıntıya ve strese girmeden bir süreç yaşatılması daha güzel pozların ortaya çıkmasını sağlayacak ve hem fotoğraf sanatçısının daha iyi çalışmasına hem de gelin ve damadın daha rahat olmasına katkı sağlayacaktır. Mutlu anlar demek, mutlu fotoğraflar demektir. İlerde baktığınızda o anı hatırlayıp sanki yaşıyormuş gibi hissetmek, sizin doğal oluşunuz ve mutlu olmanız ile büyük orantı içinde kendini gösteriyor olacak.

Dolayısı ile düğün dış çekim fotoğraf mekanları arasında yerini alan Kemerburgaz, sizlere aşkı doya doya yaşatacak bir doğal konuma sahip. Doğallığı ve el değmemiş ormanlık alanları ile de en güzel resimlerin ortaya çıkmasını sağlıyor olacak. O halde fotoğraf sanatınız ile beraber kararınızı veriniz ve Kemerburgaz dolaylarında dış çekim yapılacak en iyi noktaları belirleyerek en güzel anılara imza atınız. Sizler ne kadar rahat ve mutlu olursanız resimleriniz o denli sıcak ve gerçekçi olacaktır unutmayınız.