Düğün fotoğraf çekimlerinizi tarih kokan bir yerde çektirmek isterseniz sizler için Küçükçekmece bölgesinde bekleyen Kibrithane’de çektirmeye ne dersiniz? 19. Yüzyıldan bu yana ayakta olan ve Osmanlı Kibritleri Ananım şirletinin kurduğu fabrika bu günlere kadar taşınmış ve bugün en çok da fotoğraf ve klip çekimleri için kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle doğal ışıklandırmalar ve gölgelendirmeler ile ortaya harika pozların çıkacağına emin olabilirsiniz. Sizler tarihin kokusu ile aşkınızı birleştirecek ve ortaya harika resimlerin çıkmasını sağlayacaksınız.

Gerek Kibrithane’nin iç kısmında çekilecek fotoğraflar ile gerek hemen dışında çektireceğiniz fotoğraflarınız ile herkesten farkı  bir doku yakalayabilirsiniz. Sizler için dış çekim fotoğraf sadece çimenlerden ve çiçeklerden ibaret değilse ve biraz daha eskiler eğitmek istiyor ve farklı bir kültür arıyorsanız o halde Kibrithane en doğru tercih olacaktır.  Fabrika artık kullanılmadığı için rahatlıkla her kısmında resimler çektirebilir ve izbe bir görüntünün içinde aşkınız ile parlayabilirsiniz. Hem ortama uygun olacak şekilde siyah beyaz çekimleriniz hem de renkli çekimleriniz ile sizlerde hayallerinizin ötesinde bir dış çekim düğün fotoğraf albümüne ulaşmış olacaksınız.

Avrupa yakası fotoğraf çekim mekânlarının arasında çok bilinmiyor olmasa da, meraklıları için hafta sonları yine yoğun bir gün yaşıyor diyebiliriz. En doğal resimler ile hayatınızı birleştirecek ve anılarınızda güzel kareler bırakıyor olacaksınız. Dileyenler için saatin uygunluğuna göre hem Kibrithane fotoğraf çekimi yapılabilir hem de yine farklı bir dış mekan seçilerek pozlara devam edilebilir. Bu unsurlar tamamen sizin isteklerinize göre belirlenir ve sizler için hizmet veren ekibimiz en güzel en harika pozların oluşması için hem ön çalışma yaparak hem de sonrasında en güzel şekilde albümlerinizi oluşturarak sizlere teslim ediyor olacak.

İsterseniz Kibrithane dış mekan fotoğraf çekimi için sizleri bekliyor olacak ve sizin doğallığınız ile, aşkınız ile, sevdanız ile vereceğiniz pozlarınız sayesinde en güzel resimlere imza atılıyor olacak.

Kibrithane’de düğün fotoğrafı çekimi için ön başvuru yapmalısınız : http://www.kibrithane.com/ Bu adresten önbaşvuru yapabilirsiniz.

Kibrithane’de çekilmiş düğün fotoğraflarımız aşağıda yer almaktadır.