Her detayı düşündünüz ve harika bir düğün planladınız ama ya dış mekan fotoğraflarınızı hiç düşündünüz mü? Muhtemelen bu kadar ayrıntıya önem veren bunu atlamamış ve bizler ile iletişime geçerek günleriniz planlayarak son aşama olan dış çekim fotoğraf çekimi nerde olsun kararına gelmiştir. Sizler için önereceğimiz dış çekim gelin damat fotoğraf çekim mekanlarından biri hiç kuşkusuz Kuzguncuk olacaktır.  Tarihi yapısı ile ve harika evleri ile en güzel ve en doğal resimlere imza  atmaya var mısınız?

Özellikle son yıllarda çok daha popüler olan ve oldukça nostaljik olan Kuzguncuk renkli sokakları ve binaları ile gelin ve damatların göz bebeği haline geliyor. İcadiye caddesinden başlayan fotoğraf çekimleri o harika sokaklarda ve evlerin kapı önlerinde pozlar ile birleşerek en güzel ve en doğal resimlerin çıkmasına vesile oluyor. Kuzguncuk, Üsküdar’a bağlı olmasına rağmen içinde yeşili, boğazın mavisini, renkli evleriyle, gökkuşağı renklerini barındıran ve düğün fotoğrafı çekimi için çok uygun bir mekandır. Özellikle renkli gelin çiçekleriniz ile arkanıza aldığınız renkli binalar ve sokaklar fotoğraflara ayrı bir hava katıyor olacak.

Kuzguncuk fotoğraf çekiminde dikkat edileceklerden biri zamanı iyi ayarlamak olacaktır. Trafiğe takılmamak için erken saatlerde çekimler yapılabilir ya da geniş bir zaman dilimi yaratılarak stresiz bir şekilde düğün salonlarınıza varabilmelisiniz.

Kuzguncuk düğün fotoğraf çekimleri yapılırken oldukça doğal ve neşeli olmanız en güzel şekilde resmedilmenizi sağlıyor olacak. Bazen havaya attığınız bir çiçek ile kiraladığınız üstü açık araba ile sokaklarında dolaşmanız ile kısaca Kuzguncuk teması ile bütünleşecek her türlü çılgınlık ile en güzel düğün fotoğraflarının olması için var gücümüz ile çalışacak ve sizlere bunları yaşatıyor olacağız.

Kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissedecek ve her anın tadını çıkarıyor olacaksınız. Düğün fotoğraf çekimlerinde hem istenilen pozları verecek hem de en doğal hareketleriniz ile adeta kendinizi en samimi olacak şekilde buluyor olacaksınız. Bunun sonucunda ise sizlere arkada harika Kuzguncuk manzarası ile çekilen düğün fotoğraflarının teslim edilmesi olacak. Bu güzel günün bir anıya dönüşmesi ve asla unutulmaması için düğün fotoğraf çekimlerinizde Kuzguncuk ilk tercih sırasında yer almalıdır diye rahatlıkla sizlere fikir verebiliriz.

Kuzguncuk’ta çekilmiş düğün fotoğrafları aşağıdadır.