Hep aynı mekanlarda yapılan dış mekan fotoğraf çekimlerinden istemiyorsanız o halde sizlerin yardımına Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi koşuyor olacak.  Ataşehirde bulunan bu botanik bahçesi en güzel çiçeklere ve ağaçlara ev sahipliği yapıyor. Harika bir doğa içinde çektireceğiniz düğün fotoğraflarınız ise elbette ayrı bir anlamlı ve ayrı bir özelliğe sahip oluyor olacak. Özellikle birçok gelin ve damat adayı artık dış mekan arayışlarını yaparken mutlaka Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesini de araştırmaya başlıyor ve harika görüntülerine bayılarak randevu alıp dış mekan çekimi için hazırlanıyorlar.

Çekimler için sadece dış mekanların kullanıldığı Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesinde düğün fotoğraf çekimi yapabilmek için ilk olarak 2 gün öncesinde randevu alınmalı ve bahçenin açılış kapanış saatleri içerisinde çekimler yapılmalıdır.  Sizler için alınacak olan izinden sonra artık dış mekan düğün fotoğraf çekimine istediğiniz dış mekan kısmından başlayarak foto çekimi yapılmaya başlanacak ve ortaya en harika anların çıkması sağlanılacak.

Mekan güzel olunca, geline ve damat aşk dolu olunca zaten ileri ki yıllara kalacak en güzel anılarınızdan biri olan Fotoğraf albümünde bir o kadar doğal ve aşk dolu oluyor olacak. Özellikle eşi benzeri bulunmayan bu bahçe içerisinde çektireceğiniz her kareniz sizleri en güzel şekilde ortaya çıkaracak ve arka fonun güzelliği ile ortaya harika bir albüm çıkıyor olacaktır.

Sizlerde kendinizi deneyimli Düğünoğrafi başarısına bırakın ve en güzel, en anlamlı, en sıra dışı, en özel fotoğraflarınızın oluşmasına katkı sağlayın. En yaratıcı kareler ile harika Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi fonunda en güzel düğün fotoğraf çekiminde yer alıyor olacaksınız. Dilerseniz aynı zamanda Nişan fotoğraflarınız için de yine aynı şekilde mutlu ve özel karelerin çekilmesini talep edebilirsiniz.

Sizler isteyin bizler sizler için aşkınızı resimlere dökelim ve yıllar sonra çocuklarınızın bile gördüğünde hemen o ruhu almasını sağlayalım. Aşkınız elbette birkaç kareye sığmayacak kadar büyük ama canlı olmayan bir resimde yaşaması kadar özel ve güzeldir. Sizler için birbirinden başarılı dış çekim fotoğraf çalışmalarınız ile hizmet vermeye devam ediyor ve bu özel günü bizler ile taçlandırmanızı arzu ediyoruz.