PAKETLERIMIZ

 

validebag korusu dugun

düğün fotoğrafçısı arboretum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Düğün çekiminizde arzu ettiğiniz, hayalinizdeki fotoğraflara uygun olacak aşağıdaki paketlerimizden birini seçebilir yahut paketlerden bağımsız olarak da isteklerinizi bize iletebilirsiniz. 

Dış Çekim Paketi:

Bu paketimizde yine öngörüşmemizde kararlaştıracağımız bir mekanda çekimimizi gerçekleştiriyoruz. 

Çekim süremiz 3 saattir. 

Seçeceğiniz 50 adet fotoğraf tarafımızda Photoshop’ta düzenlenir ve albümlerinizin tasarımında kullanılır. Paket içeriğinde 30*80cm büyük boy panoramik fotokitap albümü ve 2 adet 15*21cm boyutunda aileler için hazırlanan albüm mevcuttur.

 

Dış Çekim + Hazırlık Paketi:

Bu paketimizde sizden önce uyanıp, kuaförünüzde sizden önce hazır oluyoruz. Kuafördeki bütün hazırlık sürecinizi hem estetik hem de belgesel fotoğraf disiplini içerisinde fotoğraflıyoruz. 

Kuaför ve hazırlık aşamasının fotoğraflanmasının ardından, öngörüşmemizde karar verdiğimiz mekan yahut mekanlara gidip 3 saat boyunca dış mekan fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Bu paket içeriğinde de yine seçeceğiniz 50 fotoğraf Photoshop’ta tarafımızdan düzenlenip, albüm tasarımınızda kullanılmaktadır. Paket içeriğinde 30*80cm büyük boy panoramik fotokitap albümü ve 2 adet 15*21cm boyutunda aileler için hazırlanan albüm mevcuttur.

 

Düğün Hikâyesi Paketi:

Bu paketimizde de önce kuaför hazırlık aşamanız fotoğraflanır. Ardından öngörüşmemizde kararlaştırdığımız yerde 3 saat boyunca dış mekan çekiminiz gerçekleştirilir. Düğün salonuna gidilmeden önce gelinin evden çıkışı da ayrıca fotoğraflanır. Düğün süresince de ilk dansınız, salona girişiniz, nikah töreninizi de kapsayacak şekilde düğününüzdeki bütün özel anlar fotoğraflanır.

Bu paket içeriğinde de yine seçeceğiniz 50 fotoğraf Photoshop’ta tarafımızdan düzenlenip, albüm tasarımınızda kullanılmaktadır. Paket içeriğinde 30*80cm büyük boy panoramik fotokitap albümü ve 2 adet 15*21cm boyutunda aileler için hazırlanan albüm mevcuttur. Ayrıca 1 adet 50*70 boyutunda, istediğiniz bir fotoğrafın kanvas tablosunu da size sunuyoruz.

 

Serbest Gün Çekimleri:

Çekimlerini düğün günü stresinden uzakta gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz içindir. Bu çekimde zaman sınırlaması yoktur. Siz yorulana kadar çekim devam eder.  Farklı mekanlarda ve günün farklı saatlerinde çekim yapıldığından, oldukça renkli ve birbirinden farklı fotoğraflarla bezenmiş bir albüme kavuşursunuz. Şehrin dilediğiniz yerinde çekim yapabilme özgürlüğüne sahip olursunuz.

Düğününüzden sonraki herhangi bir tarihte bu çekim gerçekleştirilebilir. Genellikle balayı dönüşü çekim tarihi olarak tercih edilmektedir.

Düğün gününüzdeki heyecanınızdan, gerginliğinizden ve telaşınızdan uzakta, eğlenceli ve sakin bir çekim günü geçirirsiniz.

Ayrıca gelinlik ve damatlığı biraz kirletmeyi göze alırsanız Trash Day çekimleri de bu çekim gününde gerçekleştirilebilir. Bilgi almak için Trash Day başlığını inceleyebilirsiniz.

Bu paket içeriğinde de yine seçeceğiniz 50 fotoğraf Photoshop’ta tarafımızdan düzenlenip, albüm tasarımınızda kullanılmaktadır. Paket içeriğinde 30*80cm büyük boy panoramik fotokitap albümü ve 2 adet 15*21cm boyutunda aileler için hazırlanan albüm mevcuttur.

Leave a reply