S.S.S.

SIKÇA SORULAR SORULAR

1- Çekimlerinizde aksesuar kullanıyor musunuz? 

Bizim için fotoğraf çekimi için gerekli olan en önemli aksesuar gelin buketidir. Şemsiye, balon v.s. Tarzı yardımcı unsurları genellikle tercih etmiyoruz. Gerçekleştirecek olan konsept dahilinde yer alacak yardımcı unsurlar için de sizinle karşılıklı olarak karar vermekteyiz.

2- Albümlerimiz ne kadar sürede elimize geçmektedir?

Fotoğraf seçiminizi ne kadar çabuk yaparsanız :) Çekimden sonra 1 yahut 2 gün içerisinde size çektiğimiz fotoğrafları gönderiyoruz. Albümde yer almasını istediğiniz fotoğrafları seçip bize bildirmenizden sonra 10-15 gün arasında albümleriniz size ulaşmış oluyor.

3- Fotoğrafların tamamını bize teslim ediyor musunuz?

Evet çekilen fotoğrafların tamamını size teslim ediyoruz.

4- Çekimleri kaç kişi yapıyorsunuz?

Çekim şartlarımıza göre değişmektedir. Dış çekim fotoğraf çalışması 1 fotoğrafçı ile yapılmaktadır. Tüm gün düğün çekimleri ise 5 kişi tarafından gerçekleştirilmektedir.

5- Düğün mekanında fotoğraf çekiyor musunuz?

Sorun çıkarmazlar ise evet :)

Düğün mekanınızla kuvvetle muhtemel anlaşmalı bir fotoğraf firması olacaktır. Bu durumda davetlilerin masa çekimleri ve standart uzun video kaydı o ekiplere bırakıp, sizin tüm gününüzü fotoğraflayıp ayrıca video klibiniz için de video kaydı yapıyoruz.

6- Video hizmetiniz var mı?

Videolar sekmesinden örnek çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

7- Fiyat bilgisi alabilir miyim?

[email protected] yahut 05336519639 numaralı telefon vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi için lütfen tarih ve şehir bilgisini belirtmeyi unutmayın

8- Dış çekimi düğün günü mü yoksa başka bir gün mü yapmak daha iyidir?

Bu durum, çekimden beklentinize, düğün günü ne kadar vakit ayırabileceğinize ve arzu ettiğiniz konseptin gelinlik ve damatlığı kirletip kirletmeyeceği ile ilgilidir.

9- Ortalama kaç fotoğraf çekiliyor?

Fotoğraf sayısının belli bir standart olmasa da, 2-3 saatlik bir dış çekimde 600-800 civarı fotoğraf çekilmektedir. Tüm gün çekimlerini ne siz sorun ne biz söyleyelim :)

Leave a reply